Ürün İadesi

Firmamızdan satın aldığınız ürünleri 30 takvim günü içerisinde  iade edebilirsiniz. Ürün iadeleri yalnızca Sürat Kargo ve Mng Kargo ile yapılabilmektedir. Satın aldığınız ürünü iade ederken fatura ile iade etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden ürün size ulaştıktan sonra faturasını saklayınız. İade ile ilgili detaylar aşağıda açıklanmıştır.

Beğenmediğiniz Ürünlerin İadesi Hakkında
Satın aldığınız ürünü beğenmemeniz durumunda ürün size ulaşmasından itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü Sürat Kargo ve Mng Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.Gönderim yaparken müşteri kodlarını kargo firmalarına bildirmeniz gerekmektedir.Sürat Kargo Müşteri Kodu: 1316402557 Mng Kargo Müşteri Kodu: 641237091 Beğenmediğiniz ürünü farklı bir ürünle değiştirmek isterseniz İade / Değişim mailinde bunu belirtmeniz gerekmektedir veya paket içerisine not olarak yazabilirsiniz
[email protected]

Nakliye Sırasında Zarar Gören Ürünler Hakkında
Satın aldığınız ürün nakliye esnasında zarar görmüş ise kargo elemanına tutanak yazdırınız ve ürünü teslim almayınız. Kargo paketi zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış ve ıslanmış siparişlerinizi kargo elemanı önünde açıp ürünlerde herhangi bir zarar olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Zarar varsa kargoyu kesinlikle teslim almayınız.

Para İadesi
Para iade işleminiz, iade talebinizin geçerli olması sonucunda, iade ettiğiniz ürünlerin bize ulaşmasından itibaren 3 gün içerisinde yapılır.

EFT/Havale ile ödenen siparişlerde
Ödemenizi EFT/Havale yolu ile yapmanız durumunda para iadesi, [email protected]’a yazacağınız IBAN numarasına yapılmaktadır.

İade
İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 iş günüdür.

  • İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.
  • İadeniz, "Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki "Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki "Cayma Hakkı
  • Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır.

Kapıda Ödeme siparişlerinde
Kapıda ödeme seçeneği ile satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, [email protected]’a mail atarak para iadenizin yapılacağı IBAN numaranızı ve banka hesap bilgilerinizi iletmeniz gereklidir.

Değişim
Değişim işlemleri 14 günlük cayma süresi içerisinde ürünlerin hiçbir şekilde kullanılmamış, tam ve eksiksiz olması şartıyla satış faturasının ibrazı ile kabul edilebilir. Tüm değişim işlemlerinde satış faturasının ibrazı zorunludur.

İade ve Değişim Süresi
İade veya değişim süresi yasal süreç olan 3 iş günü ile 10 iş günü arasında gerçekleşmektedir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR